ورود
بستن

عکاسی از یسنا خانم

دوربین من

سلام.بعد از یه مدت طولانی مجدد برگشتم ؛ دیروز 26 آبان ماه 1395 بالاخره یه فرصت کوتاهی پیش اومد که درخدمت دختر خانم کوچولویی به نام یسنا باشم.یه دختر کوچولوی اخمو که هر کاری میکردم خنده رو لبای کوچولوش نمیومد feel

در ادامه عکسای یسنا خانم رو ببینید :

عکاسی از یسنا خانم

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب ...

عکاسی ششم بهمن 94

دوربین من

سلام به همه دوستان گلم ؛ دیروز با یکی از دوستان رفتیم بازار وکیل شیراز ، بازار زرگرها و سرای مشیر . خیلی خوب بود و جای همتون سبز بود. امیدوارم عکس های خوبی گرفته باشم.

عکاسی ششم بهمن 94

مشاهده همه تصاویر در ادامه مطلب

حافظیه و تصاویر گوشه و کنار آن

دوربین من

حافظیه و تصاویر گوشه و کنار آن

حافظیه (آرامگاه حافظ) نام مجموعهٔ آرامگاهی موجود در شمال شهر شیراز و در جنوب دروازهٔ قرآن است. این مجموعه به‌دلیل جای‌دادن آرامگاه حافظ شیرازی در خود به این نام مشهور شده‌است. مساحت حافظیه ۲ هکتار بوده و از ۲ صحن شمالی و جنوبی تشکیل یافته که این صحن‌ها توسط تالاری از یک‌دیگر جدا شده‌اند. این مجموعه ۴ درب ورودی-خروجی دارد که درب اصلی در سمت جنوب آن، دو درب در سمت غرب آن و یک درب در سمت شمال‌شرق آن قرار گرفته‌است.

 

تالار حافظیه که از آثار دورهٔ زندیان است، ۵۶ متر طول و ۸ متر عرض داشته و از ۲۰ ستون سنگی، هرکدام به ارتفاع ۵ متر تشکیل شده‌است. این تالار پیش‌تر شامل ۴ ستون و ۴ اتاق بوده که بعدها اتاق‌ها از محدودهٔ آن حذف گردیده‌است. در سمت شرق و غرب تالار ۲ اتاق -یکی متعلق به سازمان میراث فرهنگی و دیگری مربوط به دفتر آرامگاه- وجود دارد. شیوهٔ معماری این تالار مربوط به دوره‌های هخامنشیان و زندیان است.

 

تصویر آزاد

دوربین من

سلام به همه دوستان خوبم. امروز یه سری از عکس های قدیم و جدید که هنوز نذاشته بودمشون رو براتون میذارم.امیدوارم خوشتون بیاد.

تصویر آزاد

 

مشاهده همه تصاویر در ادامه مطلب

نمایی بسیار زیبا از شهرک سعدی

دوربین من

سلام دوستان.خیلی دوست داشتم از شهرک سعدیه یک تصویر و نمای کلی تهیه کنم که کل مجموعه و نشون بده ؛ دیروز به پارک کوهستانی رفتم و شروع کردم به عکاسی ، در نهایت یک تصویر هم نه چندان حرفه ای ولی نسبتا زیبا از نمای کلی گرفتم که دوست دارم برای شما عزیزان به نمایش بگذارم.امیدوارم خوشتون بیاد.

نمایی بسیار زیبا از شهرک سعدی

برای مشاهده در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک کنید

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست